Käitumisjuhis 28. september anne

Käitumisjuhis RIIKLIKU elektrikatkestuse puhul!

Käitumisjuhis ennetavalt ja juhuks, kui Eestis on ulatuslik elektrikatkestus ning sidevahendid ei tööta ja infot ei ole võimalik interneti ega telefoni teel kooliperele/lastevanematele edastada.

Elektrikatkestus koolipäeva jooksul

Kui elektrikatkestus toimub koolipäeval:

a) ajavahemikus kell 8:30 – 12:30 ning lõunasöögi pausiks ei ole elektriühendus taastunud, saadetakse õpilased koju kell 12:00 (toitlustust ei toimu),

b) ajavahemikus kell 12:00 – 13:30 ehk elektrikatkestus toimub lõunapausil ning toitlustus katkeb, saadetakse õpilased koheselt koju,

c) alates kella 13:00-st ehk peale lõunapausi, saadetakse õpilased koju hiljemalt 2 tunni jooksul peale katkestuse algust.

Koolis jätkub õppetöö, kui riigis on elektriühendus taastunud.

NB! Palume arvestada, et ulatusliku elektrikatkestuse korral ei tööta telefonid ja katkestatud on internetiühendus.

NB! Palun lapsevanematel tagada, et lapsel oleks olemas koduvõti ning laps pääseks igal ajal oma koju. Vajadusel leppige kokku kohtumiskoht, kui laps iseseisvalt koju ei pääse ning telefoni teel ei õnnestu üksteisega kontakti saada.

Elektrikatkestus koolipäeva välisel ajal

Kui riigis on ulatuslik elektrikatkestus, mis algab koolipäeva välisel ajal (näit öösel või nädalavahetusel) ja koolipäeva hommikuks ei ole riigis elektriühendus taastatud, siis koolis õppetööd ei toimu.

Koolis jätkub õppetöö, kui riigis on elektriühjendus taastunud.

NB! Kool teavitab õppetöö jätkumisest esimesel võimalusel ka E-kooli ja kodulehe kaudu.

Käitumisjuhis RIIKLIKU elektrikatkestuse puhul!

Elektrikatkestus koolipäeva jooksul

Kui elektrikatkestus toimub koolipäeval:

Koolis jätkub õppetöö, kui riigis on elektriühendus taastunud.

Elektrikatkestus koolipäeva välisel ajal

Koolis jätkub õppetöö, kui riigis on elektriühjendus taastunud.