Roela Kool

Üldinfo

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Ringijuhid Lasteaiakasvatajad Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (2)

Aive Alavere

Direktor, muusikaõpetus, ringijuht (ansamblid, solist)
+372 507 3849
aive.alavere@roela.edu.ee


Saima Kalme

Juhiabi
roela.kool@vinnivald.ee

Õpetajad (18)

Aive Alavere

Direktor, muusikaõpetus, ringijuht (ansamblid, solist)
+372 507 3849
aive.alavere@roela.edu.ee


Eve Liiv

1. kl klassijuhataja, 4. kl loodusõpetus
eve.liiv@roela.edu.ee


Arne Otsa

2. kl klassijuhataja, 3.-4. kl inglise keel, 5.-6. kl ajalugu, 6. kl ühiskonnaõpetus
arne.otsa@roela.edu.ee


Liia Sikk

3. kl klassijuhataja, 5.-6. kl eesti keel ja kirjandus, kõneravi, õpiabi
liia.sikk@roela.edu.ee


Hille Supper

4. kl klassijuhataja, 1.-9. kl kunstiõpetus, 1.-4. kl tööõpetus, 3. kl inimese- ja loodusõpetus
hille.supper@roela.edu.ee


Anne Maalman

5.-6. kl klassijuhataja, matemaatika, käsitöö, IT- ja ettevõtlusõpe
anne.maalman@roela.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T-R 8.00-8.25

Lorena Raid

7. kl klassijuhataja, arvutiõpetus, noorsootöötaja
lorena.raid@roela.edu.ee


Signe Puusepp

8.-9. kl klassijuhataja, arvutiõpetus, tugiisik, ringijuht (robootika, 3. kl liiklus) ja majahoidja
signe.puusepp@roela.edu.ee


Maire Eigi

6.-9. kl eesti keel, 7.-9. kl kirjandus
maire.eigi@roela.edu.ee


Pille Lumiste

Geograafia, 2., 5.-6. kl loodusõpetus
pille.lumiste@roela.edu.ee


Kristina Varik-Kilm

7.-9. kl ajalugu, 9. kl ühiskonnaõpetus
kristina.varik.kilm@roela.edu.ee


Silva Eigi

6.-9. kl vene keel
silva.eigi@roela.edu.ee


Mare Hirtentreu

Bioloogia, keemia, 5.-8. kl inimeseõpetus
mare.hirtentreu@roela.edu.ee


Jarmo Seljamaa

5.-9. kl inglise keel
jarmo.seljamaa@gmail.com


Uudo Kruusimägi

Kehaline kasvatus, ringijuht (treening)
uudo.kruusimagi@gmail.com


Olev Mäe

Füüsika, 7. kl loodusõpetus
olev.mae@roela.edu.ee


Silva Licht

Pikapäeva õpetaja
silvalicht65@gmail.com


Tarmo Kärdi

Tööõpetus - P
tarmo.kardi@roela.edu.ee

Ringijuhid (8)

Aive Alavere

Direktor, muusikaõpetus, ringijuht (ansamblid, solist)
+372 507 3849
aive.alavere@roela.edu.ee


Signe Puusepp

8.-9. kl klassijuhataja, arvutiõpetus, tugiisik, ringijuht (robootika, 3. kl liiklus) ja majahoidja
signe.puusepp@roela.edu.ee


Raul Kalbalnitski

Tehnikaring


Uudo Kruusimägi

Kehaline kasvatus, ringijuht (treening)
uudo.kruusimagi@gmail.com


Taavi Küngas

Jalgpall


Armin Dunkel

Päästering


A. Lippasaar

Korvpall


Tarmo Alavere

Bändiring ja pilliõpe

Lasteaiakasvatajad (8)

Tiiu Saare

Õpetaja


Gerly Kanna

Õpetaja


Maarja Aal

Õpetaja


Ene Raudsalu

Abiõpetaja


Marine Roos

Abiõpetaja


Uudo Kruusimägi

Kehaline kasvatus, ringijuht (treening)
uudo.kruusimagi@gmail.com


Ene Harjus

Valverühma õpetaja


Riina Linde

Muusikaõpetaja

Töötajad (11)

Riina Ehasalu

Kokk


Kristiina Soima

Köögi abitööline


Margus Eigi

Bussijuht


Tiina Mets

Koristaja


Maarika Sokk

Koristaja


Lorena Raid

7. kl klassijuhataja, arvutiõpetus, noorsootöötaja
lorena.raid@roela.edu.ee


Signe Puusepp

8.-9. kl klassijuhataja, arvutiõpetus, tugiisik, ringijuht (robootika, 3. kl liiklus) ja majahoidja
signe.puusepp@roela.edu.ee


Tiina Alavere

Õpilaskodu kasvataja


Tiiu Kõrve

Õpilaskodu öökasvataja ja koristaja


Tiia Alavere

Tugiisik, lasteaia abitööline


Ave Rosental

Psühholoog

Vastuvõtuaeg:

E 9.00 - 13.00 (2x kuus)

Roela Kool

Üldinfo

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.