Uudised

Üritused II poolaasta 2022/2023 õa  05. jaanuar anne


Jaanuar

3. - 4. jaan. – lasteaiaõpetajate meeskonnakoolitus Vinni vallamajas

16. jaan – 7.-9. klass Värkstoas laboris: „Lubjalabor“ (õp. Olev, õp.Mare)

17. jaan – Lääne-Virumaa Noortekogu kohtumine 8.-9. klassiga,
kell 11.15 – 12.00

21. jaan – 9. klassi õpilased „Vanemuise“ teatris, muusikal „Nunnad hoos“
(õp. Aive, õp. Signe)

31. jaan. – Töötukassa kohtumine 7.-9. klassiga

31. jaan. - koolikontsert "Kuidas huumor meid läbi elu kannab?" kell 10:00  Roela Rahvamaja Kohtume Jan Uuspõlluga. Laul, kitarrimäng ja sõna.

 

Veebruar

14. veebr – Tudu ja Roela lasteaia ühine sõbrapäev

21. veebr – vastlapäev lasteaia ja 1.- 4. klassi lastele

22. veebr – 5.-9. klass ettevõtluspäev

23. veebr – Eesti Vabariigi aastapäeva aktus

 

Märts

13.-17. märts – emakeelenädal

 

Aprill

17.-21. aprill – südamenädal

 

Mai

4. mai – 5.-9. klass maastikumäng (õp. Mare, õp. Pille)

5. mai – 9. klass „Minu Riik“ Tallinnas 

17. mai – loovtööde kaitsmine

22. mai – 3.klassi liikluseksam

29. mai – 9. klassi lõpukell

    .mai - lasteaia lõpupidu

 

Juuni

2. juuni – eesti keele eksam

7. juuni – matemaatika eksam

7. juuni - 4. klass Peatu-Vaata-Veendu (õp. Signe)

12. juuni – valikeksam

13. juuni – õppeaasta lõpetamine

   .juuni - lõpupidu

Jaanuar

3. - 4. jaan. – lasteaiaõpetajate meeskonnakoolitus Vinni vallamajas

16. jaan – 7.-9. klass Värkstoas laboris: „Lubjalabor“ (õp. Olev, õp.Mare)

17. jaan – Lääne-Virumaa Noortekogu kohtumine 8.-9. klassiga,
kell 11.15 – 12.00

21. jaan – 9. klassi õpilased „Vanemuise“ teatris, muusikal „Nunnad hoos“
(õp. Aive, õp. Signe)

31. jaan. – Töötukassa kohtumine 7.-9. klassiga

31. jaan. - koolikontsert "Kuidas huumor meid läbi elu kannab?" kell 10:00  Roela Rahvamaja Kohtume Jan Uuspõlluga. Laul, kitarrimäng ja sõna.

 

Veebruar

14. veebr – Tudu ja Roela lasteaia ühine sõbrapäev

21. veebr – vastlapäev lasteaia ja 1.- 4. klassi lastele

22. veebr – 5.-9. klass ettevõtluspäev

23. veebr – Eesti Vabariigi aastapäeva aktus

 

Märts

13.-17. märts – emakeelenädal

 

Aprill

17.-21. aprill – südamenädal

 

Mai

4. mai – 5.-9. klass maastikumäng (õp. Mare, õp. Pille)

5. mai – 9. klass „Minu Riik“ Tallinnas 

17. mai – loovtööde kaitsmine

22. mai – 3.klassi liikluseksam

29. mai – 9. klassi lõpukell

    .mai - lasteaia lõpupidu

 

Juuni

2. juuni – eesti keele eksam

7. juuni – matemaatika eksam

7. juuni - 4. klass Peatu-Vaata-Veendu (õp. Signe)

12. juuni – valikeksam

13. juuni – õppeaasta lõpetamine

   .juuni - lõpupidu