Koolielu

Üritused 2021/22 õa


SEPTEMBER

1. sept. – esimese koolipäeva aktus, kell 10.00

10. sept. – „Maret Tralla“ pingi avamine, kell 11.30

10. sept. – Vinni valla koolide spordipäev 2.-5. klass

10. sept. – vanavanemate päev lasteaias

14. sept. – KIK matk 8.-9. klassile (Signe Puusepp)

17. sept. - Vinni valla koolide spordipäev 6.-9.klass

16. sept. – Vinni valla lasteaedade spordipäev

20. sept. – KIK õppeprogramm Õppejaht looduses 4.-5. klass (õp. Maalman)

21. sept. -  KIK õppeprogramm Õppejaht algajatele 2.-3. klass (õp. Sikk, õp. Supper)

23. sept - Paelabor 6.-7. kl 14 õpilast (õp Pille)

23. sept. – lasteaia lastevanemate koosolek, kell 17.30 kooli aulas

28. sept. – kooli lastevanematele koolitus/koosolek kell 18.00

23.-30. sept. – spordi- ja liikumisnädal

30. sept. – Onu Ervini lasteteater, pilet 3.50, kell 8.45

30. sept. - 1.-3. klass rabamatkal

 

OKTOOBER

1. okt. – muusikapäev: külas H&M Duo. Elu akordionistina. Henri Zibo, Mikk Langeproon. Kell 10.20

5. okt – õpetajate päeva tähistamine

6. okt. – KIK matk 6.,7. klassi õpilastele (Maris Mirt)

12. okt – lasteaias külalised, teemaks „Kuidas terveks jääda?“

13. okt – pildistaja LA-s ja koolis

13. okt -  Värkstoa õpilaskonverents Rakke koolis (meie koolist kuni 10 õpilast)

14. okt -  Pärmilabor 6.-9. kl 27 õpilast (õp Anne ja õp Pille)

20. okt. – Parimad lugejad raamatukogus, autasustamine Roela rahvamajas, kell 12.00 (7 õpilast)

20. okt. – lasteaiaõpetajad keraamika Loovuskeskuse töötoas, kell 17.00 – 19.00

 

NOVEMBER

1. nov. – esinemine Vinni valla sünnipäeval, kell 18.00

3. nov. – karjäärinõustaja kohtumine 7.-9.kl õpilastega (õp. Varik-Kilm)

5.,6. nov. – osalemine Robotexil (õp. Puusepp)

10. nov – kell 10. 00 lasteaialapsed ja 1. klass Sagadis „Metsamuinasjutt“

17. nov -  Katsekaku võistlus Väike-Maarjas (3 õpilast =1 õpilane 7. kl, 1 õpilane 8. kl, 1 õpilane 9. kl)

 

DETSEMBER

9. dets. – lasteaed Rakvere Teatris jõuluetendusel „Lepatriinu jõulud“, kell 11.00

15. dets. – algklassid Rakvere Teatris jõuluetendusel „Lepatriinu jõulud“, kell 11.00

17.dets. - lasteaia jõulupidu

18.dets. - Roela kooli töötajad "Vanemuise" teatris balletti "Luikede järv" vaatamas

21. dets - kell 17 koolilaste jõulupidu Roela Rahvamajas (ainult kooliperele; kahjuks ei saa lubada külalisi ja lapsevanemaid)

 

JAANUAR

12. jaan. – Ajalookonverents Roela Rahvamajas, kell 11.00 (MTÜ Roela Kodukant)

26. jaan – 4.-5 kl Väike-Maarjas Värkstoas (Hans ja Grete) (Õp Anne)

 

VEEBRUAR

4. veebr. - kell 8.30 Roela Rahvamajas koolikontsert "Muusikatund Tanja ja Mihkliga" - lükkus edasi

14. veebr – sõbrapäev (õpilasesindus)

17. veebr - 7.-8. kl Väike-Maarjas Värkstoas (Munalabor) (Õp Mare)

23. veebr – Eesti Vabariigi aastapäeva aktus kooli aulas (õp. Alavere)

 

MÄRTS

1. märts -  lasteaia vastlapäev

8. märts – naistepäev (õpilasesindus) 

9. märts kell 11.05 on kooli aulas "Onu Ervini lasteteater" etendusega "Marta ja karu", pilet 3.50

14. märts – emakeelepäev (õp. Sikk, õp. Supper, õp. Eigi, lasteaiaõpetajad)

23. märts - 4.-6. kl Väike-Maarjas Värkstoas (Pakendilabor) (Õp Anne)

24. märts - 7.-9. kl Väike-Maarjas Värkstoas (Pesupähkli labor) (Õp Mare)

             

APRILL

11. – 14. aprill – südamenädal

19. aprill - PISA test (9. kl + Lisete, Janelle, Laura)

19. aprill – Katsekakk (Maririin, Sepo, Kairiid)

20. aprill – 1.-3. klassi väljasõit Oandusse

22. aprill – 3.tund on tantsutund (Sirli Vahula)

 

MAI

6. mai - 9. klass projekt "Minu Riik".

19. mai – lasteaia spordipäev Vinnis

19. mai – loovtööde kaitsmine

23. mai – 9. klassi lõpukell

24. – 25. mai – 8.,9. klassi ekskursioon Saaremaale

26.mai – lasteetendus “Kuidas saada heaks?”, kell 11.00 kooli aulas

27. mai – 4.,5.klassi ekskursioon Harjumaale

30. mai – eesti keele eksam

30. mai - spordipäev

31.mai – lasteaia lõpupidu

 

JUUNI

6. juuni – matemaatika eksam 9. klassile

6. juuni – matkapäev

 .juuni – 3. klassi jalgrattaeksam (Signe Puusepp)

 .juuni – vallavanema vastuvõtt

 14. juuni – 9. klassi valikeksam

 13. juuni –  V õppeperioodi lõpetamine

 18. juuni – 9. klassi lõpupidu Roela koolimajas kell 14.00 (8. klass)

            

 

 

 

 

 

 

 

SEPTEMBER

1. sept. – esimese koolipäeva aktus, kell 10.00

10. sept. – „Maret Tralla“ pingi avamine, kell 11.30

10. sept. – Vinni valla koolide spordipäev 2.-5. klass

10. sept. – vanavanemate päev lasteaias

14. sept. – KIK matk 8.-9. klassile (Signe Puusepp)

17. sept. - Vinni valla koolide spordipäev 6.-9.klass

16. sept. – Vinni valla lasteaedade spordipäev

20. sept. – KIK õppeprogramm Õppejaht looduses 4.-5. klass (õp. Maalman)

21. sept. -  KIK õppeprogramm Õppejaht algajatele 2.-3. klass (õp. Sikk, õp. Supper)

23. sept - Paelabor 6.-7. kl 14 õpilast (õp Pille)

23. sept. – lasteaia lastevanemate koosolek, kell 17.30 kooli aulas

28. sept. – kooli lastevanematele koolitus/koosolek kell 18.00

23.-30. sept. – spordi- ja liikumisnädal

30. sept. – Onu Ervini lasteteater, pilet 3.50, kell 8.45

30. sept. - 1.-3. klass rabamatkal

 

OKTOOBER

1. okt. – muusikapäev: külas H&M Duo. Elu akordionistina. Henri Zibo, Mikk Langeproon. Kell 10.20

5. okt – õpetajate päeva tähistamine

6. okt. – KIK matk 6.,7. klassi õpilastele (Maris Mirt)

12. okt – lasteaias külalised, teemaks „Kuidas terveks jääda?“

13. okt – pildistaja LA-s ja koolis

13. okt -  Värkstoa õpilaskonverents Rakke koolis (meie koolist kuni 10 õpilast)

14. okt -  Pärmilabor 6.-9. kl 27 õpilast (õp Anne ja õp Pille)

20. okt. – Parimad lugejad raamatukogus, autasustamine Roela rahvamajas, kell 12.00 (7 õpilast)

20. okt. – lasteaiaõpetajad keraamika Loovuskeskuse töötoas, kell 17.00 – 19.00

 

NOVEMBER

1. nov. – esinemine Vinni valla sünnipäeval, kell 18.00

3. nov. – karjäärinõustaja kohtumine 7.-9.kl õpilastega (õp. Varik-Kilm)

5.,6. nov. – osalemine Robotexil (õp. Puusepp)

10. nov – kell 10. 00 lasteaialapsed ja 1. klass Sagadis „Metsamuinasjutt“

17. nov -  Katsekaku võistlus Väike-Maarjas (3 õpilast =1 õpilane 7. kl, 1 õpilane 8. kl, 1 õpilane 9. kl)

 

DETSEMBER

9. dets. – lasteaed Rakvere Teatris jõuluetendusel „Lepatriinu jõulud“, kell 11.00

15. dets. – algklassid Rakvere Teatris jõuluetendusel „Lepatriinu jõulud“, kell 11.00

17.dets. - lasteaia jõulupidu

18.dets. - Roela kooli töötajad "Vanemuise" teatris balletti "Luikede järv" vaatamas

21. dets - kell 17 koolilaste jõulupidu Roela Rahvamajas (ainult kooliperele; kahjuks ei saa lubada külalisi ja lapsevanemaid)

 

JAANUAR

12. jaan. – Ajalookonverents Roela Rahvamajas, kell 11.00 (MTÜ Roela Kodukant)

26. jaan – 4.-5 kl Väike-Maarjas Värkstoas (Hans ja Grete) (Õp Anne)

 

VEEBRUAR

4. veebr. - kell 8.30 Roela Rahvamajas koolikontsert "Muusikatund Tanja ja Mihkliga" - lükkus edasi

14. veebr – sõbrapäev (õpilasesindus)

17. veebr - 7.-8. kl Väike-Maarjas Värkstoas (Munalabor) (Õp Mare)

23. veebr – Eesti Vabariigi aastapäeva aktus kooli aulas (õp. Alavere)

 

MÄRTS

1. märts -  lasteaia vastlapäev

8. märts – naistepäev (õpilasesindus) 

9. märts kell 11.05 on kooli aulas "Onu Ervini lasteteater" etendusega "Marta ja karu", pilet 3.50

14. märts – emakeelepäev (õp. Sikk, õp. Supper, õp. Eigi, lasteaiaõpetajad)

23. märts - 4.-6. kl Väike-Maarjas Värkstoas (Pakendilabor) (Õp Anne)

24. märts - 7.-9. kl Väike-Maarjas Värkstoas (Pesupähkli labor) (Õp Mare)

             

APRILL

11. – 14. aprill – südamenädal

19. aprill - PISA test (9. kl + Lisete, Janelle, Laura)

19. aprill – Katsekakk (Maririin, Sepo, Kairiid)

20. aprill – 1.-3. klassi väljasõit Oandusse

22. aprill – 3.tund on tantsutund (Sirli Vahula)

 

MAI

6. mai - 9. klass projekt "Minu Riik".

19. mai – lasteaia spordipäev Vinnis

19. mai – loovtööde kaitsmine

23. mai – 9. klassi lõpukell

24. – 25. mai – 8.,9. klassi ekskursioon Saaremaale

26.mai – lasteetendus “Kuidas saada heaks?”, kell 11.00 kooli aulas

27. mai – 4.,5.klassi ekskursioon Harjumaale

30. mai – eesti keele eksam

30. mai - spordipäev

31.mai – lasteaia lõpupidu

 

JUUNI

6. juuni – matemaatika eksam 9. klassile

6. juuni – matkapäev

 .juuni – 3. klassi jalgrattaeksam (Signe Puusepp)

 .juuni – vallavanema vastuvõtt

 14. juuni – 9. klassi valikeksam

 13. juuni –  V õppeperioodi lõpetamine

 18. juuni – 9. klassi lõpupidu Roela koolimajas kell 14.00 (8. klass)