ÜRITUSED  –  2013/2014 õ.-a. I poolaasta

02. sept. – esimese koolipäeva aktus. Algus kell 8.30 (dir. Alavere)
05. sept. – Vinni valla koolide 2.-5. klasside spordipäev VPG staadionil. Väljasõit kell 9.15 (õp. Supper, õp. Sikk, õp. Naarits)
11. sept. – maakonna koolidevaheline spordipäev Rakveres (õp. Naarits)
13. sept. – Vinni valla koolide 6.-12. klasside spordipäev VPG staadionil. Väljasõit kell 9.15 (õp. Naarits, õp. Maadla, õp. Maalman)
17. sept. – lastevanemate koosolek lasteaias. Algus kell 18.00
18. sept. – noorema rühma laste spordipäev. Algus kell 9.30 (õp. Naarits)
25. sept. – vanema rühma laste spordipäev. Algus kell 9.30 (õp. Naarits)
23.-27. sept. – sügisenädal „Tervis tuleb salatist” (lasteaed, kool)

OKTOOBER

01. okt. – ülemaailmne muusikapäev - Raimond Valgre „100” (dir. Alavere);
lasteaialapsed ja algklassid Rakvere Teatris: „Sööbik ja Pisik”. Algus kell 11.00 (kasva­ta­jad, õp. Supper, õp. Sikk)
02. okt. – Vinni valla õpetajate päeva tähistamine Pajusti klubis
04. okt. – õpetajate päev (9. klass)
15. okt. – pildistamine (dir. Alavere)
16. okt. – hoogtööpäev (kool, lasteaed, lapsevanemad)
22. okt. – õp. Maadla ja kahe õpilase külaskäik Tartu Tähetorni, Tõravere Observatooriumi ja AHHAA keskuse planetaariumi. Mittetulundusühing Võivere Tuuleveski kutsus Roela kooli 7.-9. klassi õpilasi osalema koos Simuna kihelkonna ja Väike-Maarja valla koolide õpilastega projektis „UNESCO maailma­pärand kohustab”.
23. okt. – lasteaialaste väljasõit „Tere, sügis” matkarajale Oandus (kasvatajad, õp. Naarits, dir. Alavere)
18. okt. – I õppeveerandi lõpetamine (dir. Alavere)
26. okt. – koostöös Roela RM, MTÜ „Roela Kodukant”, Roela NM: „24 tundi Eesti Rahvamaja” (dir. Alavere, õp. Maalman)

04. nov. – ohutuskoolitus 5.-9. klassi õpilastele (õp. Eigi)
05. nov. – veeohutuskoolitus 7.-9. klassi õpilastele Vinni ujulas (õp. Eigi);
lastevanemate üldkoosolek. Koolitus „Kuidas oma last tõeliselt armastada?”. Algus kell 18.00 (dir. Alavere)
07. nov. – suurema rühma lasteaialapsed väljasõidul Kirde Kaitseringkonda. Väljasõit kell 8.30 (kasvatajad, isad);
kell 11.15 kooli aulas külas pärimusmuusikud koolikontserdiga, mis keskendub saabuvale mardi- ja kadripäevale. Kestvus 45 minutit (dir. Alavere)
08. nov. – poistepäev (õpilasesindus);
mardipäeva tähistamine (lasteaed)
15. nov. – Roela kooli õpilased Andres Nirgi, Marleen Paberit, Triinu-Liis Kullik ja Anete Alavere osalemas Keskkonnaameti korraldatud viktoriinil "Puhas vesi hoiab elu!", mis toimub Rakvere Gümnaasiumis (õp. Maadla)
19. nov. – Roela 4.-5. klassi õpilased osalemas maakondlikul maapõhikoolide rahvaste­palli­võist­lu­sel Muuga spordihoones (õp. Naarits)
20. nov. – 4 õpilast ja õp. Alavere osalemas ohutuskonverentsil "Valikud ja tagajärjed", mis toimub Rakvere Ametikoolis (dir. Alavere)
22. nov. – kadripäeva tähistamine (lasteaed, algklassid)
25. nov.9. klassil 7. tunni ajal külas karjäärinõustaja Tiiu Säbel (dir. Alavere);
helkurkoolitus "Ole nähtav". Väljasõit Aserisse kell 17.15 kooli juurest, tagasi jõuame kella 20.00-ks (dir. Alavere)
26. nov. – arvutikoolitus „Targalt talita”: „Tere internet”, „Suhtlemine võrgustikus”, „Kontod ja keskkonnad” ja „Lahe veeb” (org. õp. Maadla)

DETSEMBER

02. dets. – I advendinädala tähistamine;
koolitus „Targalt internetis” 9. klassile ja õpetajatele (org. õp. Maadla)
05. dets.1.-4. klass külastamas jõulumaad Käbimajas (õp. Sikk, õp. Supper)
09. dets. – II advendinädala tähistamine
12. dets. – algklassid Rakvere Teatris külastamas jõuluetendust „Hobune, kes kaotas prillid ära” (klassijuhatajad);
lasteaialapsed külastamas kell 16.00 Käbimajas jõulumaad (kasvatajad)
16. dets. – III advendinädala tähistamine (lasteaed)
19. dets. – jõulud metsas (lasteaed);
koolipere pidulik jõululõunasöök;
kooli jõulupidu rahvamajas kell 18.00 (ringijuhid, klassijuhatajad)
20. dets. – lasteaia pidulik jõuluhommikusöök kell 8.30;
II õppeveerandi lõpetamine (dir. Alavere);