VILISTLASED  –  7-klassiline Kool (1947-1961)


Kus viga näed laita, seal tule ja aita.
Ootame teie parandusettepanekuid e-maili või telefoni teel.


 1961. a.
  1. Tiiu Kaljos
  2. Toomas Kaljos
  3. Elmar Karu
  4. Anton Kase
  5. Milvi Lauri
  6. Toomas Moor
  7. Vilma Pilli
  8. Anne Potti
  9. Urmas Pähelbu
  10. Mari Rikma
  11. Lii Roostik
  12. Jüri Saar
  13. Linda Savi
  14. Arne Soone
  15. Märt Soone
  16. Eha Tooming
  17. Jaan Vainult
1961. a. VII kl
Klassijuh. Militiina Ploompuu  (I r. 5.)  

 1960. a.
1960. a. VII kl
  1. Jaan Alavere
  2. Malle Alavere
  3. Harry Annukas
  4. Raivo Järvelt
  5. Sirje Koppel
  6. Hans Kukk
  7. Heino Lauri
  8. Elma Kautlenbach
  9. Kaarel Kongi
  10. Kärt Kongi
  11. Reet Nirgi
  12. Peeter Potti
  13. Reet Puusepp
  14. Reet Väinaste
  • Õp. Malle Ladvas  (5.)
  • Õp. Neida Jalakas  (6.)
  • Õp. Õie Karus  (7.)
  • Õp. Märt Kõiv  (8.)
Esireal alates vasakult:
  • Dir. Ervin Kukk
  • Õp. Leili Kukk
  • Õp. Mall Moor (Kongi)
  • Õp. Aino Kuusemets (Grünfeldt)

 1959. a.
  1. Maudi-Miralda Annuka
  2. Raimond Kaurla
  3. Eva Lauri
  4. Kai Mitt
  5. Jaan Moor
  6. Urve Pajupuu
  7. Raivo Pihlak
  8. Anja-Niina Tikko
  9. Anne-Lea Uukvolber
  10. Linda Vainult
  11. Lemme-Hilja Viira
Klassijuh. Neida Jalakas  ()
1959. a. VII kl
 1958. a.
1958. a. VII kl
  1. Vilma Alavere
  2. Rein Eerik
  3. Valdur Juur
  4. Elvi Jürna
  5. Lea Jürna
  6. Elvi Karu
  7. Anne Keba
  8. Aldo Lauri
  9. Ants Lauri
  10. Maret Lauri
  11. Uno Lauri
  12. Urmas Lepik
  13. Toivo Liht
  14. Lea Matsalu
  15. Eha Parm
  16. Jaan Purika
  17. Arvo Saega
  18. Ain Toombu
  19. Jüri Vahesalu
  20. Tiiu Väinaste
Klassijuh. Malle Ladvas  (II r. 1.)  
 1957. a.
  1. Aino Johanson
  2. Elsa Kautlenbach
  3. Maie Kongi
  4. Mare Lokk
  5. Õie Meier
  6. Priit Pihlak
  7. Virve Reiner
  8. Maia Siil
  9. Taimi Truupõld
  10. Arvo Tärn
  11. Maire Väinaste
Tagareal alates vasakult:
  • Õp. Alo Toos  (1.)
  • Õp. Neida Jalakas  (2.)
  • Õp. Malle Ladvas  (3.)
  • Õp. Saara Golumb  (4.)
  • Dir. Ervin Kukk  (5.)
1957. a. VII kl
 1956. a.
1956. a. VII kl
  1. Jüri Alavere
  2. Vilma Annuka
  3. Malle Argos
  4. Maie Ehasalu
  5. Ülo Ehasalu
  6. Evi Eigi
  7. Heljo Hannus
  8. Elina Jäppinen
  9. Liia Kaljussaar
  10. Pia Karunga
  11. Maret Kiili
  12. Helena Kolosov
  13. Jaak Kongi
  14. Vilma Lauri
  15. Maret Moor
  16. Saima Neublau
  17. Ella Pajupuu
  18. Endel Pill
  19. Ellen Potti
  20. Vello Pärn
  21. Aita Saega
  22. Gerta Stepanova
  23. Liis Taunus
  24. Anne Teidre
  25. Arvi Teidre
Esireal alates vasakult:
  • Õp. Malle Ladvas  (1.)
  • Õp. Aino Kuusemets  (Grünfeldt; 2.)
  • Dir. Ervin Kukk  (7.)
  • Õp. Saara Golumb  (8.)
  • Õp. Hannela Viira  (9.)
  • Õp. Neida Jalakas  (10.)
 1955. a.
  1. Leeli Alavere
  2. Saima Alavere
  3. Viivi Allikmets
  4. Milvi Annuka
  5. Veera Iho
  6. Viljar Kalda
  7. Tiit Kaljos
  8. Maie Kaur
  9. Naima Kongi
  10. Mart Kuusk
  11. Reet Pajupuu
  12. Erina Paloveer
  13. Leili Parveots
  14. Helgi Puumaa
  15. Aarne Roonet
  16. Ülo Saega
  17. Ants Sepp
  18. Jaanus Vahi
1955. a. VII kl
Klassijuh. Saara Golumb (?; I r. 3.)  
 1954. a.
1954. a. VII kl
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5. Saima Kaljussaar
  6. Valdur Karu
  7. Tiiu Kinzel
  8. Mai Linno
  9. Milvi Lohhe
  10. Maie Lokk
  11. Toomas Luht
  12. Laine Luiges
  13. Milvi Maidra
  14. Helle Näpp
  15. Anne Pajupuu
  16. Ants Pajupuu
  17. Heino Peebo
  18. Alli Prits
  19. Ella Proosaselts
  20. Reet Raudpõld
  21. Maria Tikka
  22. Anne Trumm
  23. Heino Trumm
  1. Martin Annuka
  2. Laine Ehasalu
  3. Elviira Iho
  4. Tiit Kaasik
 1953. a.
  1. Toomas Juhkam
  2. Silvi Kuusk
  3. Lüüli Mikker
  4. Anu Moor
  5. Mart Neublau
  6. Kaijo Püüdja
  7. Valdo Saega
  8. Vello Suve
  9. Mare Tehvo
  10. Asta Treude
  11. Vilve Vahi
  12. Milvi Vellamaa
  • Dir. Johann Haamer (vas.)
  • Õp. Johannes Kask (par.)
1953. a. VII kl

 1952. a.
1952. a. VII kl
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8. Mari Kaur
  9. Villem Kotikov
  10. Pärja Lauri
  11. Villu Lauri
  12. Juta Linno
  13. Ants Moor
  14. Aino Proode
  15. Ants Proosaselts
  16. Ene Pärn
  17. Kaljo Reiner
  18. Toivo Roostik
  19. Olev Saega
  20. Toivo Smirnov
  21. Lembit Soon
  22. Virve Soone
  23. Valli Stepanova
  24. Olga Tammik
  25. Enn Tehvo
  26. Jaan Tehvo
  27. Urve Tiinas
  28. Elsa Trumm
  29. Iivi Truupõld
  30. Elma Uueni
  31. Elvi Uueni
  32. Anne Vahi
  33. Arvet Vainult
  34. Linda Vanari
  35. Valdek Õis
  • Õp. Neida Jalakas  (III r. 5.)
  • Õp. ? Laul  (III r. 7.)
  • Õp. Valve Laurimaa  (III r. 8.)
  • Dir. Jakob Kiik  (I r. 6.)
  1. Lembit Alavere
  2. Rein Allika
  3. Aale Annuka
  4. Aili Ehasalu
  5. Ain Juhkam
  6. Ants Kaasik
  7. Helve Kask

 1951. a.
  1. Linda Alavere
  2. Malle Alavere
  3. Aili Ehasalu
  4. Milvi Juhkami
  5. Aliide Karofeldt
  6. Viivi Keba
  7. Jaanes Kello
  8. Elmut Kivisepp
  9. Eha Matus
  10. Ants Maurus
  11. Aime Pilli
  12. Ilmar Purika
  13. Ants Sevel
  14. Mare Silla
  15. Peeter Truupõld
1951. a. VII kl
 1950. a.
1950. a. VII kl
  1. Aino Alavere
  2. Mall Kongi
  3. Märt Kongi
  4. Kalju Lauri
  5. Jaan Linno
  6. Päivi Pajupuu
  7. Harry Rikma
  8. Neidi Suve
  9. Lilia Tarto
Klassijuh. Leonhard Pallon  (II r. 3.)
 1949. a.
  1. Kaljo Alavere
  2. Kuno Annuka
  3. Asta Ehasalu
  4. Aili Kalvik
  5. Endel Kalvik
  6. Rein Moor
  7. Paul Onga
  8. Milvi Zion
  9. Laine Tiitso
  10. Anne Trumm
  11. Anne Vahesalu
  12. Märt Viira
Klassijuh. Vello Taremaa
1949. a. VII kl


 1948. a.
Hetkel usaldusväärne info puudub.


 1947. a.
Pildil 6. ja 7. klass:
  1. Aino Annuka  (I r. 6.)
  2. Einar Annuka  (III r. 1.)
  3. Lianne Apolle  (II r. 8.)
  4. Linda Jürna  (II r. 9.)
  5. Milvi Kiili  (II r. 4.)
  6. Daisy Lohe  (I r. 1.)
  7. Lehte Neemsalu  (I r. 4.)
  8. Ilma Reiner  (II r. 2.)
  9. Lia Reiner  (I r. 5.)
  10. Manivalde Saega  (III r. 7.)
  11. Aime Soone  (II r. 3.)
  • Õp. Õiela Tüli  (II r. 5.)
  • Õp. Meeta Viiler  (II r. 6.)
  • Õp. Vaike Ale  (II r. 7.)
1947. a. VII kl
  • Dir. Johannes Kask  (III r. 4.)