ÜRITUSED  –  2016/2017 õ.-a. II poolaasta

 
JAANUAR

12. jaan. – lasteaia sünnipäeva tähistamine
18. jaan. – kell 11.15 kooli aulas lasteetendus „Ma ei mängi sinuga“. Pilet 2.50.
23.-27. jaan. – loomingulise riietumise nädal lasteaias (lasteaiaõpetajad)
23. jaan. – loodusprogramm „Kes meil metsas elavad?“ loodusprogramm Oandu looduskeskuses 1.-3. klassile (õp. Sikk, õp. Supper)
31. jaan. – lõpeb kampaania „Küünlaümbriste jaht“ (õp. Maalman)


VEEBRUAR

06 .-10. veebr. – nutinädal (õp Rosental)
07. veebr. – matemaatikaolümpiaad. Andres Nirgi 8.klass. (õp. Maalman)
13 .-17. veebr. – sõbranädal (õpilasesindus)
14. veebr. – lasteaialapsed Kulina Lasteaias sõpradel külas (Kulina LA)
14. veebr. – kohtumine kirjanik Urve Tinnuriga kell 11.00 1.-4. klass ja kell 12.30 täiskavanutega (Roela Raamatukogu)
15.veebr. – 3., 4.,5.klassi õpilased osalemas maakondlikul inglise keele etluskonkursil Rakvere Eragümnaasiumis (õp. Klemmer). Sander V., Getter V., Nataly S., Sten S.
15.veebr. – Tambet, Indrek ja Viktor osalemas Rakvere Rahvamajas poiste solistide võistlusel (õp. Alavere)
16.veebr. – 4 õpilast osalemas „Nuputa“ võistlusel Rakveres. (õp. Maalman)
23. veebr. – Eesti Vabariigi aastapäeva aktus kooli aulas kell 11.45 (õp. Alavere)
26. veebr. – Lusikapidu Vinni vallamajas (Roela LA)
28. veebr. – vastlapäev (õp. Kärdi)


MÄRTS

3.märts – lasteaia- ja algklassilapsed Laekveres „Rapuntsel“ lasteetendust vaatamas (õp. Sikk, õp. Supper, E.Heinsaar, M.Roos)
6.-10.märts – reisinädal lasteaias (lasteaiaõpetajad)
7.märts – lasteaial külas flamencotantsijad (G. Kanna, M.Männapuu)
9. märts – Räpina Aianduskool tutvustab aiandusalaseid erialasid 7.-9. klassile kell 11.00-12.00 (õp. Maalman)
10.märts – 4 õpilast osalemas inglise keele olümpiaadil (õp. Klemmer)
11. märts – 3 õpilast osalemas matemaatika olümpiaadil (õp. Maalman)
14. märts – emakeelepäev (õp. Supper, õp. Sikk, õp. Eigi, lasteaiaõpetajad)
16. märts - matemaatikavõistlus KÄNGURU (õp. Maalman)
17. märts – III õppeveerandi lõpetamine, klasside omaloomingu esitamine (õp. Sikk, õp. Supper, õp. Alavere)
27.-31. märts – kampaania „Mina ei kiusa!“ (õp. Rosental)
30. märts - 8.-9. kl Jõhvis Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuses,väljasõit 8.30, tagasi orienteeruvalt 15.30 (õp. Maalman, õp. Alavere)
31. märts - naljapäev


APRILL

2. aprill - Roela lasteaia 6 ja kooli 5 last osalevad Tartus Ahhaa Teaduskeskuses "First lego league Junior" näitusel. (Signe Puusepp)
6. aprill - 6.-9. klass Rakveres Ideede Laadal (väljasõit 9.15, tagasi Roelas orienteeruvalt 16.00)
7. aprill – õpilased ja õpetajad Tartus „Vanemuise“ teatris, operett „Õhtu Kalmaniga“. (õp. Alavere)
12. aprill – lasteetendus „Buratino õppetund“ kell 11.30 kooli aulas. Pilet 2.50
13. aprill - 6.-7. klass kell 8.30-10.10 KEAT programmi raames raudteeohutuse alane loeng, koolitaja Diana Okas
20. aprill – 1.-7. klass tule- ja veeohutuskoolitus (Milvi Kompus), evakuatsiooniõppus koostöös Roela Vabatahtliku Päästekomando ja Milvi Kompusega
21. aprill – lasteaiarühma „Oravake“ osaleb kell 9.30 Rakveres Rohuaia lasteaias muusikaõpetajate üritusel (lasteaiaõpetajad)
21. aprill – lasteaiarühma „Pähklike“ ja koolilaste jüriööjooks (õp. Kärdi)
27. aprill - 6.-7. klass KEAT programmi raames kaitseliidu teoreetiline-praktiline õppus „Ellujäämisõpetuse põhitõed“(algusega kell 10.20, kestvus 3-4 tundi), koolitaja Aare Veedla



MAI

2. mai – projektipäev "Tervist tervis" (õp. Rosental, õp. Maalman)
2. mai - koolitus lasteaia- ja kooliõpetajatele „Käitumisraskusega laps lasteaias/koolis“. Koolitaja Kärt Käesel. Algus kell 13.00 (õp. Alavere)
3.-4. mai - filmipäevad (klasside ettevalmistatud filmide vaatamine, Galaõhtu, kostüümipäev) (õpilasesindus)
4. mai - 1.-3.klass väljasõidul Tartu Ahhaa keskusesse ja Põllumajandusmuuesumisse (õp. Sikk, õp. Supper)
4. mai - 8.,9.klassi võistkonnad Keemia teadmiste võistlusel Rakvere Reaalgümnaasiumis (õp. Maalman)
10. mai – 9. klass projekti „Minu Riik“ raames Tallinnas (õp. Maalman)
11. mai - 6.-7. kl KEAT programmi raames politsei loeng "Sõltuvusained ja seadusandlus" (10.20-12.00), koolitaja Kady Tiinas
11. mai - 5.-7.klassi võistkonnad Heategevuslikul Teatejooksul Rakveres (õp. Kärdi)
11. -13. mai – 8.-9.klass ekskursioonil (õp. Maalman)
15. mai – emadepäeva tähistamine
23. mai - teemapäev lasteaias (õp. Kanna)
26. mai - 9. klassi lõpukell (8. klass, õp. Maalman)
mai – vallavanema vastuvõtt kell 14.00 vallamajas
22. – 26. mai – liiklusnädal (õp. Roos, õp. Maalman)
30. - 31. mai – KEAT`i laager (õp. Maalman)
31. mai - lasteaia lõpupidu kell 16.00 (lasteaiaõpetajad)

JUUNI

1. juuni – 9. klassi eesti keele eksam
1. juuni – spordipäev või matkapäev 1.-8. klassi õpilastele (õp.Kärdi, klassijuhatajad)
juuni 3. klassi jalgratta eksam (õp. Sikk)
6. juuni – õppeaasta lõpetamine
7. juuni – matemaatika eksam 9.klassile
13. juuni – 9. klassi valikeksam
17. juuni – 9. klassi lõpupidu kell 14.00 (8. klass)