ÕPETAJAD



Roela Lasteaed-Põhikooli tööd korraldavad järgnevad inimesed:

Aive Alavere Direktor aalavere[ät]gmail.com
Saima Kalme Juhiabi roela.kool [ät] vinnivald.ee



Õpilasi õpetavad/juhendavad järgnevad pedagoogid/õpetajad:

Aive Alavere Muusika aalavere[ät]gmail.com
Varvara Klemmer Inglise keel varvara.klemmer[ät]gmail.com
Ave Rosental Inimeseõpetus; psühholoog averosental[ät]gmail.com
Sven Valler Loodusõpetus, geograafia, bioloogia svenvaller[ät]gmail.com
Maire Eigi Eesti keel ja kirjandus (6.-9. kl) meigi[ät]hot.ee
Galina Kägu Vene keel galina.lukasina[ät]gmail.com
Anne Maalman 8.-9. klassi klassijuhataja, keemia, käsitöö; matemaatika (4.-8. kl) anne.maalman[ät]gmail.com
Kätlin Heiskonen 6.-7. klassi klassijuhataja, kehaline kasvatus katlin.kardi[ät]mail.ee
Enn Roos Füüsika, matemaatika (9. kl), loodusõpetus (7. kl), tööõpetus (4.-9. kl poisid) ennroos[ät]hot.ee
Liia Sikk 2.-3. klassi klassijuhataja, eesti k. (4.-5. kl), kõneravi ja õpiabi elmaroskar[ät]gmail.com
Hille Supper 1. klassi klassijuhataja, kunstiõpetus; tööõpetus (1.-3. kl) hillesupper[ät]gmail.com
Kristina Varik-Kilm Ajalugu ja ühiskonnaõpetus krissmade[ät]hotmail.com
Aive Alavere Ringijuht (solistitund, koorilaul, poisteansambel)
Tarmo Alavere Ringijuht (korvpall, bändiring)
Kätlin Kärdi Ringijuht (treeningud)
Silva Licht Pikapäeva õpetaja
Galina Kägu Ringijuht (vene keel)
Anne Maalman Ringijuht (käsitöö; arvutiõpetus)
Signe Puusepp Ringijuht (robootika)
Enn Roos Ringijuht (puutöö)
Hille Supper Ringijuht (kunstiring)



Lisaks pedagoogidele aitavad koolielu korraldada ka järgnevad töötajad:

Riina Ehasalu Kokk
Margus Eigi Bussijuht
Tiiu Kõrve Õpilaskodu öökasvataja, koristaja
Maire Männik Koristaja
Signe Puusepp Majahoidja
Enn Roos Remonditööline
Kristiina Soima Köögi abitööline
Maarika Sokk Koristaja
Katrin Kruus Õpilaskodu sotsiaalpedagoog-kasvataja