ÕPETAJAD



Roela Lasteaed-Põhikooli tööd korraldavad järgnevad inimesed:

Aive Alavere Direktor aalavere[ät]gmail.com
Saima Kalme Juhiabi roela.kool [ät] vinnivald.ee



Õpilasi õpetavad/juhendavad järgnevad pedagoogid/õpetajad:

Hille Supper 1.-2. klassi klassijuhataja, kunstiõpetus; tööõpetus (1.-4. kl) hillesupper[ät]gmail.com
Liia Sikk 3.-4. klassi klassijuhataja, eesti k. (2. kl), kõneravi ja õpiabi elmaroskar[ät]gmail.com
Ave Rosental 5.-6. klassi klassijuhataja; inimeseõpetus; psühholoog averosental[ät]gmail.com
Varvara Klemmer 7.-8. klassi klassijuhataja, inglise keel; vene keel varvara.klemmer[ät]gmail.com
Anne Maalman 9. klassi klassijuhataja, keemia, käsitöö; matemaatika (5.-8. kl) anne.maalman[ät]gmail.com
Aive Alavere Muusika aalavere[ät]gmail.com
Kätlin Heiskonen Kehaline kasvatus katlin.kardi[ät]mail.ee
Sven Valler Loodusõpetus, geograafia, bioloogia svenvaller[ät]gmail.com
Maire Eigi Eesti keel ja kirjandus (5.-9. kl) meigi[ät]hot.ee
Enn Roos Füüsika, matemaatika (9. kl), loodusõpetus (7. kl), tööõpetus (4.-9. kl poisid) ennroos[ät]hot.ee
Kristina Varik-Kilm Ajalugu ja ühiskonnaõpetus krissmade[ät]hotmail.com
Aive Alavere Ringijuht (solistitund, koorilaul, poisteansambel, tütarlaste ansamber)
Tarmo Alavere Ringijuht (bändiring, pilliõpe)
Kätlin Heiskonen Ringijuht (tantsuring)
Varvara Klemmer Ringijuht (vene keel, inglise keel)
Anne Maalman Ringijuht (käsitöö; arvutiõpetus)
Signe Puusepp Ringijuht (robootika)
Enn Roos Ringijuht (puutöö)
Hille Supper Ringijuht (kunstiring)
Sven Valler Ringijuht (liiklusring)
Silva Licht Pikapäeva õpetaja



Lisaks pedagoogidele aitavad koolielu korraldada ka järgnevad töötajad:

Riina Ehasalu Kokk
Kristiina Soima Köögi abitööline
Margus Eigi Bussijuht
Maire Männik Koristaja
Maarika Sokk Koristaja
Signe Puusepp Majahoidja
Enn Roos Remonditööline
Katrin Kruus Õpilaskodu sotsiaalpedagoog-kasvataja
Tiiu Kõrve Õpilaskodu öökasvataja, koristaja