DOKUMENDID  –  Koolikohustuse täitmise arvestuse kord

KINNITATUD
Direktori 01. veebruari 2012.a.
Käskkirjaga nr 31

KOOLIKOHUSTUSE TÄITMISE ARVESTUSE KORD

• Aineõpetaja märgib iga õpilase puudumised ja hilinemised vastava kuupäeva all igas tunnis eraldi ning kinnitab allkirjaga andmete õigsust.

• Tähelepanekud õpilaste käitumise, hoolsuse ja tervisliku olukorra kohta teevad aine­õpe­tajad selleks eraldatud lehele.

• Iga tunni lõpus viib õpetaja puudumispäeviku koos klassipäevikuga õpetajate tuppa.

• Koolipäeva lõpus kontrollib klassijuhataja puudumispäeviku sissekandeid ja teeb vaja­dusel täiendusi.

• Klassijuhatajal on kohustus juhtida aineõpetajate tähelepanu vajakajäämistele puudu­mis­päeviku täitmisel.

• Klassijuhataja selgitab välja puudumiste põhjused ja kannab need puudumispäevikusse.

• Klassijuhataja teeb päevikus nädala kokkuvõtte puudumistest.

• Õppeveerandi lõpus teeb klassijuhataja kokkuvõtte puudumistest ja esitab põhjuseta puudu­jate nimed ja tundide arvu direktorile.

• Klassijuhataja kannab veerandi lõpus õpilase tunnistusele puudutud tundide arvu.

• Klassijuhataja rakendab põhjuseta puudujate suhtes meetmeid, mis on sätestatud kooli kodukorras.