Kutse suvelaagrisse

Varsti on suvi käes ning lastel aeg puhata. Et üksi kodus igav ei hakkaks ja lapsed nutimaailmast vaheldust saaks, kutsume kõiki 7.-13.aastaseid noori Hiiumaale lõbusasse suvelaagrisse. Laagris saab palju uusi sõpru, nalja ja naeru ning kõik päevad on hommikust õhtuni toredaid tegemisi ja seiklusi täis.
Eelmisel aastal nautis meiega suvevaheaega üle 100 rahuloleva lapse! Soovime ka sel aastal pakkuda kõikidele uutele ja vanadele sõpradele võimalust veeta nädalake puhtas Hiiumaa looduses, joosta paljajalu kadakate vahel ning nautida lapsepõlve nii nagu see olema peaks - mängude, pannkookide ja muinasjutuga.

Laagri ajakava ja täpsem info meie kodulehel: www.seikluspunkt.ee
Kontakt: seikluspunkt@seikluspunkt.ee
Facebookis: Seikluspunkt https://www.facebook.com/seikluspunkt/

II poolaasta korraldus

Sel õppeaastal on meie koolis esmakordselt 5 õppeperioodi, sellega soses on II poolaastal järgmised vaheajad:

III vaheaeg – 24. veebruar 2018. a kuni 4. märts 2018. a;
IV vaheaeg – 21. aprill 2018. a kuni 1. mai 2018. a.
V vaheaeg (v.a 9. klass) – 13. juuni 2018. a kuni 31. august 2018. a.

Õpilasi hinnatakse siiski neli korda aastas (nii nagu varem). Kahe veerandi hinded on juba olemas, järgmised hinded kujunevad 23. märtsiks (IV õppeperioodi ajal) ning kõige viimased 12. juuniks.
Hindamise jätmise neljale korrale õppeaasta jooksul tingis see, et uued õppeperioodid on suhtelised lühikesed ning selle ajaga on keeruline mõnes aines piisavalt jooksvaid hindeid koguda.

Jätkuvat rõõmsat koostööd!