Liiklus- ja liikumisnädala kokkuvõte

18.-22. septembril toimus Roela koolis liiklus- ja liikumisnädal. Kogu nädala vältel toimusid erinevad tegevused.
Helkureid ja korrektset riietust kontrolliti esmaspäeval, kolmapäeval ja neljapäeval. Igal päeval olid olemas helkurid ja korralik riietus järgnevatel õpilastel:
1. Klass Tauri ja Karlos
2. Klass Uku-Mihkel ja Indrek
3. Klass Kätlin, Anton, Aurelia, Angela
4. klass Kairiid, Karl, Karmo, Robert, Maria
5. klass Getter
6. klass Liis, Dan-Erich
7. klass Medris, Mariella, Ere, Railand
8. klass Alana

Teisipäeval toimusid liikluslinnaku tunnid, mille raames oli maha märgitud helkuriga ja helkurita inimese nähtavus autotulede valgel ning autode reageerimis-, pidurdus- ja peatumisteekonnad. Samuti väike vigursõidurada liiklusvankritest pärit liiklusmärkidega. Tõsiselt said õpilased end proovile panna uue liikluslinnaku radadel.

Kolmapäevasest liiklusviktoriinist võttis osa 47 õpilast
I koht 18 p Andres
II koht 17,5 p Carmel-Merith
III koht 17 p Mariella
Lisaks loositi veel 7 auhinnasaajat nende hulgast, kes olid saanud üle 10 punkti. Ja nendeks osutusid Raili, Marianne, Ere, Kertu, Alana, Karl ja Ranno

Neljapäeval võtsid 5.-9. kl õpilased osa liikluse kuldvillakust, mille võitsid:
5.-6. kl võistkond MEESSUGU (Sten, Mihkel, Ergo) punkte 45
7.-8. kl võistkond RÜÜTLID (Erik, Siim, Railand) punkte 40
9. kl võistkond KOLLANE KAAMEL (Kaimo ja Kristo) punkte 50

Viisaka liikluse kahhootist said osa 7.-9. kl õpilased, mille võitsid:
7.-8. kl võistkond MUST (Ere, Medris ja Mariella) 6571 punkti
9. kl võistkond LIHUNIKUD (Andres ja Magnus) 6914 punkti

Neljapäeval toimus ka seiklusliikumine, mille raames kasutasid kõik klassid Roelas liikumiseks seiklusliikumise kaarti ning igas kontrollpunktis oli vaja vastata erinevatele küsimustele.
Kõige tublimad küsimustele vastajad olid 3.-4. kl õpilased.

Aitäh õpilasesinduse tüdrukutele Kertule, Alanale, Erele ja Mariellale, kes aitasid liiklus- ja liikumisnädala läbi viimisel.